Pusmak

Pusmak to sklep internetowy, oferujący profesjonalny sprzęt do izolacji natryskowych: maszyny natryskowe, agregaty do natrysku, pistolety do piany, pompy transferowe, węże, sprężarki i osuszacze ziębnicze, sprzęt BPH, kombinezony ochronne oraz płyny eksploatacyjne i systemy natryskowe — polimoczniki, systemy otwartokomórkowe i zamkniętokomórkowe. Oferta sklepu w głównej mierze skierowana jest do firm, wykonujących izolacje poliuretanem z całego kraju.

Marka wieloletniego dystrybutora piany PUR oraz wykonawcy kompleksowych izolacji dla domu i przemysłu. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło w odpowiedni sposób dobrać produkty oferowane w sklepie, oferując najwyższej jakości sprzęty, zapewniające precyzję i wygodę podczas pracy. Jakość wykonanej izolacji w dużej mierze zależy od maszyny, podobnie jak jakość produktu końcowego, za który odpowiada firma, wykonująca zlecenie. By cieszyć się dobrymi opiniami, należy zadbać o odpowiedni sprzęt do pianowania.

Sklep internetowy Pusmak to szybka realizacja, bezpieczna wysyłka oraz profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zlecenia. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z izolacjami pianą PUR, już dziś odwiedź sklep Pusmak.