Ostium

Producent bram garażowych Ostium to najwyższa jakość w korzystnej cenie oraz szeroki wybór produktów, które idealnie wkomponują się w projekt twojego domu. Ostium oferuje segmentowe bramy garażowe dla domu i przemysłu oraz wysokiej jakości napędy do bram. Na wszystkie oferowane produkty, klient otrzymuje aż 5-letnią gwarancję. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala na oferowanie jedynie najwyższej jakości produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bramy przemysłowe Lublin

Bramy garażowe Ostium powstają z wysokiej jakości ocynkowanych ogniowo paneli, które dostępne są w wielu kolorach i strukturach. Dzięki temu idealnie wpisują się w wygląd nawet najnowocześniejszych budynków. Wszystkie produkty, powstają z dbałością o najmniejszy detal. Elementy ruchome, zawiasy oraz prowadnice wykonane są ze stali, gwarantując doskonałą wytrzymałość, a każda brama garażowa wypełniona jest pianką poliuretanową, dzięki czemu staje się dodatkowym zabezpieczeniem przed ucieczką ciepła z budynku. Ostium to możliwość sterowania bramą z każdego miejsca na ziemi, dzięki funkcjonalnym pilotom lub za pomocą telefonu komórkowego.

Ostium to gwarancja najwyższej jakości. Segmentowe bramy garażowe cieszą się niezwykłą popularnością z uwagi na to, że zajmują mało miejsca, nie wymagają posiadania dodatkowej przestrzeni nad garażem oraz są trwałe i wytrzymałe. Bramy garażowe Ostium to szybki czas realizacji oraz rzetelność i terminowość.