Marco

Marco to skład budowlany ze Szczekarkowa, pod Lubartowem. Od ponad 10 lat, nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z całego województwa lubelskiego. W ofercie firmy Marco, znajdują się: bloczki fundamentowe, materiały murowe, stropy Teriva, okna, drzwi, parapety, dachy, więźba dachowa, blachodachówki, elewacje, materiały dociepleniowe, systemy kominowe, bramy garażowe, kostka brukowa oraz usługi koparko-ładowarką.

Skład budowlany Marco oferuje transport materiałów budowlanych na miejsce budowy w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej powoduje, że wszystkie oferowane produkty, to wyselekcjonowane surowce, najwyższej jakości. Pozwala również na profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. Firma Marco cieszy się nieposzlakowaną opinią, wśród zadowolonych klientów.

Marco to lider na lokalnym rynku. Wysoka jakość, terminowość oraz rzetelność i profesjonalne podejście do klienta, wyróżnia firmę i sprawia, że lokalni inwestorzy chętnie sięgają po jej produkty.