Lewtak

Lewtak to producent betonu i prefabrykatów betonowych z Lubartowa, w województwie lubelskim. Od 1986 roku nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane dla klientów indywidualnych oraz firm z całego województwa. Oferuje: bloki betonowe, bloczki fundamentowe, bloczki keramzytobetonowe, pustaki szalunkowe, wieńcowe i ceramiczne, stropy Teriva, nadproża żelbetowe, systemy kominowe, obudowy kominów, ceramika kominowa oraz aglomarmur, beton ogrodowy i beton towarowy. Lewtak to własny park maszynowy oraz profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. To sprawdzony dostawca materiałów budowlanych oraz lokalny lider.

Lewtak to najwyższej jakości beton towarowy, posiadający o wiele lepsze parametry od betonu, wytwarzanego na miejscu budowy. Jest trwały i wytrzymały. Beton ogrodowy od firmy Lewtak, to natomiast ciekawy pomysł na nietuzinkową aranżację ogrodu. Betonowe donice ogrodowe tworzą ciekawy design w połączeniu z zielenią roślinności oraz wykazują się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Będą więc służyć przez długie lata, ciesząc nienagannym wyglądem. ZWB Lewtak oferuje transport materiałów budowlanych wprost na miejsce budowy. Z pomocą lokalnej firmy, powstało już setki okolicznych budynków.

ZWB Lewtak to rodzinna firma, z wieloletnią tradycją. Przez lata prowadzenia działalności, marka stale poszerza swoją ofertę, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów. Zakup materiałów budowlanych Lewtak to gwarancja najwyższej jakości.