JDK Poland

JDK Poland to producent mebli warsztatowych, z Poniatowej w województwie lubelskim. Oferuje: stoły warsztatowe, szafki warsztatowe oraz wózki narzędziowe, wykonane z wysokiej jakości metalu malowanego proszkowo, co sprawia, że wszystkie produkty wyróżniają się niebywałą trwałością oraz wytrzymałością. JDK Poland to własny park maszynowy oraz szerokie zaplecze sprzętowe. Producent ma wpływ na każdy etap powstawania mebli, dzięki czemu, wszystkie oferowane produkty, to najwyższa jakość w korzystnej cenie.

JDK Poland to oferta skierowana do osób indywidualnych oraz specjalistów z całego kraju. Produkty polskiej marki zostały docenione również za granicą, o czym świadczą pozytywne opinie i doskonała renoma firmy. Meble warsztatowe to skuteczny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa sobie oraz swoim pracownikom oraz niegananny ład i porządek, który wzbudza większe zaufanie potencjalnych klientów. Stoły warsztatowe od JDK to blaty robocze, dostosowane do twoich potrzeb. W zależności od prac, jakie wykonujesz w serwisie, mogą posiadać blat wykonany z wykładziny gumowej, która sprawdza się podczas prac ręcznych z drobnymi elementami oraz olejami i smarami, blat z blachy ocynkowanej, który jest niezwykle łatwy w czyszczeniu, dlatego sprawdzi się podczas pracy z lekką chemią oraz wodą i cieczami, a także blat z blachy kwasooodpornej, służący do pracy z kwasami oraz wymagającej ciągłego cięcia. Wózki warsztatowe od JDK Poland to natomiast prosty sposób na to, by wszystkie niezbędne akcesoria mieć zawsze pod ręką. Wyposażone w kółka, kompaktowych rozmiarów meble, zapewnią znacznie lepszą wydajność pracy oraz profesjonalizm, który widać już w wejściu do warsztatu.

JDK Poland gwarantuje szybką wysyłkę oraz krótki czas realizacji. Wszystkie oferowane produkty, to najwyższa jakość wykonania, którą docenisz w swoim warsztacie. To funkcjonalne produkty, które ułatwią i usprawnią twoją pracę gwarantując bezpieczeństwo.