GNB Klima

GNB Klima to firma handlowo-usługowa z Lublina. Od wielu lat wykonuje kompleksowe instalacje chłodnicze oraz montaż klimatyzacji domowej. Oferuje montaż i serwis urządzeń i agregatów chłodniczych, chłodni oraz klimatyzacji. Cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów z całego województwa lubelskiego. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz oferować profesjonalne doradztwo techniczne na każdym poziomie inwestycji. Dla stałych klietnów GNB Klima oferuje korzystne upusty.

GNB Klima to szeroka oferta urządzeń chłodniczych oraz klimatyzatorów: klimatyzacja typu split i multisplit, klimatyzacja ścienna, klimatyzacja kasetonowa, klimatyzacja podsufitowa oraz klimatyzacje kanałowe. Profesjonalni doradcy, dobiorą najlepsze urządzenie względem potrzeb klienta oraz możliwości danego pomieszczenia. Choć klimatyzacja do niedawna kojarzyła się z luksusem, występującym wyłącznie w dużych sklepach lub biurach, dziś stanowi nieodłączny element wyposażenia domów jednorodzinnych i mieszkań. Nowoczesne klimatyzatory, jakie oferuje GNB Klima to również nowe funkcje, chociażby możliwość dodatkowego ogrzewania. Ciepłe powietrze może zastąpić tradycyjne formy ogrzewania lub wspomóc je podczas silnych mrozów. Klimatyzacja oczyszcza także powietrze z niebezpiecznych drobnoustrojów, co szczególnie docenią alergicy lub małe dzieci. Klimatyzatory pełną zatem wiele przydatnych funkcji, a cena montażu i urządzenia jest przystępna, dzięki czemu może sobie na nią pozwolić coraz więcej prywatnych inwestorów.

GNB Klima to gwarancja profesjonalnego montażu oraz wysokiej jakości urządzeń, które są trwałe i potrafią działać bezawaryjnie przez wiele lat. Jedynym warunkiem, by w pełni cieszyć się wszystkimi funkcjami, jakie oferuje klimatyzacja domowa, jest regularny serwis klimatyzacji, oferowany przez GNB Klima. Wymiana filtrów i innych podzespołów to sposób na czyste i świeże powietrze, niezależnie od warunków, panujących na zewnątrz.