Freeeco

Freeeco Sp.z.o.o to lubelska firma, działająca w branży OZE. Powstała w wyniku połączenia się dwóch podmiotów: firmy z branży energetycznej oraz przedsiębiorstwa handlowego z wieloletnim stażem. Dziś tworzy zespół wysoce wykwalifikowanych projektantów, inżynierów oraz techników, oferujących kompleksowe rozwiązania dla klientów, szukających oferty, spełniających w 100% ich wymagania. Freeeco oferuje montaż instalacji PV, sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, carporty, czyli wiaty fotowoltaiczne oraz pompy ciepła i folie grzewcze. Nowoczesne rozwiązania z branży OZE oferuje dla klientów indywidualnych oraz firmowych z całej Polski.

Freeeco posiada sieć biur handlowych, rozsianych po całym kraju. Przedstawiciele handlowi są w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce, oferując szybką i kompleksowa obsługę, obejmującą audyt oraz wszystkie usługi niezbędne do zamontowania najlepszej instalacji fotowoltaicznej. Stały rozwój firmy spowodował, że jest liderem na rynku instalacji fotowoltaicznych. Profesjonalni doradcy oferują fachową pomoc na każdym etapie inwestycji. Freeeco to sprzedaż pojedynczych składowych systemów PV oraz kompleksowy montaż instalacji. Fotowoltaika to przyszłość naszej planety. Gwarantuje niezależność energetyczną oraz realne oszczędności na długie lata. Korzystając dodatkowo z dotacji na fotowoltaikę, można znacznie obniżyć koszt inwestycji i sprawić, że znacznie szybciej się zwróci. Freeeco to również pomoc w uzyskiwaniu środków na montaż fotowoltaiki.

Freeeco to kompleksowe usługi i profesjonalna obsługa. Zespół cały czas poszerza swoje kompetencje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dostarczać klientom najnowocześniejsze rozwiązania z branży odnawialnych źródeł energii.