Finance Atelier

Finance to doradca kredytowy z Lublina. Oferuje kompleksowe usługi finansowe i profesjonalne doradztwo dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z całego województwa lubelskiego. Biuro Finance znajduje się na obrzeżach miasta, w cichej, spokojnej okolicy, gwarantując łatwy dojazd oraz bezpłatny parking. W ofercie doradcy kredytowego znajdują się: kredyty hipoteczne, kredyty inwestycyjne, kredyty na zakup działki lub budowę domu, kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe oraz ubezpieczenia, faktoring dla firm i dotacje unijne. Wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne doradztwo oraz fachową pomoc podczas starania się o najlepszą formę finansowania inwestycji.

Finance to profesjonalna pomoc podczas podejmowania decyzji o zaciągnięciu kredytu. Doradca kredytowy przeprowadza klienta przez wszystkie etapy: bada zdolność kredytową, kompletuje listę dokumentów, weryfikuje stan prawny nieruchomości (w przypadku kredytów hipotecznych), porównuje oferty kilkunastu banków, negocjuje najlepsze warunki kredytowe dla klienta, wybiera najlepszą ofertę, podpisuje umowę kredytową, a co najważniejsze oferuje również opiekę po-sprzedażową. Dzięki temu każdy klient otrzymuje kredyt skrojony do jego potrzeb oraz możliwości finansowych. Nie traci również czasu na zapoznawanie się ze wszystkimi ofertami, dostępnymi na rynku oddzielnie. Doradca finansowy bierze pod uwagę wiele aspektów, chroniąc klienta przed poważnymi konsekwencjami, wynikającymi z podpisywania niezrozumiałych dokumentów.

Finance to również ubezpieczenia na życie, komunikacyjne OC i AC, ubezpieczenia firmowe, turystyczne, grupowe i ubezpieczenia majątkowe, a także pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych. Jedno miejsce oferuje wiele usług, otaczając każdego klienta troską i profesjonalnym doradztwem.

Reklama: