Edom

Edom to firma budowlana z Trębaczowa, koło Łęcznej. Od wielu lat oferuje klientom kompleksowe usługi budowlane oraz sprzedaż najwyższej jakości materiałów budowlanych od znanych i cenionych na rynku producentów. Wieloletnia tradycja firmy, to gwarancja najwyższej jakości usług oraz profesjonalnego doradztwa technicznego na każdym etapie inwestycji. Edom oferuje usługi: kompleksowa budowa domów, elewacje, docieplenia budynków oraz sprzedaż materiałów budowlanych: chemia budowlana firmy Fast, materiały dociepelniowe, materiały elewacyjne, bloczki fundamentowe, systemy okienne oraz dachy i pokrycia dachowe.

Edom posiada własne studio projektowe, w którym każdy klient może razem z projektantem stworzyć dom swoich marzeń, skrojony do jego potrzeb i wymagań. To również szerokie zaplecze sprzętowe i własny mieszalnik farb, umożliwiający stworzenie elewacji o nietuzinkowych barwach. Firma oferuje także transport zakupionych materiałów budowlanych wprost na plac budowy. Edom współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami z całego województwa lubelskiego. Cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród lokalnych mieszkańców, którym oferuje swoje usługi już od ponad 10 lat.

Edom stawia na dynamiczny rozwój, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Oferuje usługi budowlane na najwyższym poziomie. Materiały budowlane, jakie sprzedaje to surowce trwałe, cieszące się renomą w branży. Firma budowlana Edom, to miejsce, w którym zakupisz wszystkie materiały budowlane do budowy domu oraz omówisz budowę od A do Z.