Eco-service

Eco-service to profesjonalne usługi czyszczące dla klientów z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Firma oferuje: mycie dachów, czyszczenie elewacji, mycie kostki brukowej, a także dezynfekcję, ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów z budynków. Posiada szerokie zaplecze sprzętowe, do czyszczenia powierzchni używa wyłącznie wysoce skutecznych, ekologicznych środków. Wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, oferując także profesjonalne doradztwo techniczne.

Eco-service współpracuje z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Oferuje przejrzyste warunki i korzystne umowy, a także możliwość rozłożenia płatności za usługi na dogodne raty. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, Eco-service wprowadziło do swojej oferty darmową próbę mycia — by każdy klient, mógł przekonać się o skuteczności oferowanych usług na własnej skórze. Eco-service to kompleksowe usługi czyszczące. Elementy konstrukcyjne budynków, takie jak dach lub ściany zewnętrzne są stale narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zanieczyszczenia, które przez długi czas pozostają na powierzchniach, mogą doprowadzić do konieczności kosztownych remontów, a nawet wymiany całego pokrycia dachowego. Eco-service usuwa sadzę, kurz, pył, ptasie odchody, mchy, porosty, grzyby i pleśnie, które mają degeneracyjny wpływ na stan poszczególnych elementów budynku. Dzięki temu inwestor może cieszyć się schludnym wyglądem posesji oraz przedłużeniem żywotności materiałów.

Eco-service to wieloletnie doświadczenie i nieposzlakowana opinia zadowolonych klientów. To również najwyższe bezpieczeństwo podczas wykonywanych zleceń. Wszyscy pracownicy firmy posiadają stosowne zabezpieczenia oraz doświadczenie w pracy na wysokościach. Jako klient możesz być zatem spokojny o skuteczność wykonywanych realizacji oraz bezpieczeństwo osób, które je wykonują.