Cart-Box – producent opakowań

jak wybrać biuro rachunkowe

Cart-box.com, to producent opakowań kartonowych z tektury falistej. Firma z siedzibą w Lubartowie należy do spółki 4-Group – właściciela takich marek jak 4termo.pl – docieplenia natryskowe, czy 4medis.pl – producent maseczek ochronnych.

Opakowania z tektury falistej, to popularny rodzaj pudełek wykorzystywanych w wielu celach. Pudełka kartonowe świetnie nadają się do pakowania i przechowywania wszelkiej maści produktów i rzeczy. Cart-box dostarcza opakowania z katalogu FEFCO wyznaczającego standardy w branży pakowania. W ofercie producenta znajdziesz m.in opakowania spożywcze, opakowania na pizzę, pudełka do paczkomatów, pudła do przeprowadzek i wiele innych opakowań które możesz wykorzystać zarówno w biznesie jak i podczas codziennego funkcjonowania.

Cart-box jest w stanie wyprodukować opakowania w ilościach hurtowych liczonych nawet w setkach tysięcy egzemplarzy. To wszystko dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczony zespół projektantów opakowań, operatorów maszyn i grafików sprawia, że całość prac wykonywana jest z dużą dokładnością i w ekspresowym tempie. Wszystko po to, aby dostarczyć opakowania kartonowe do klienta zgodnie ze specyfikacją zamówienia i w wyznaczonym terminie.

Opakowania z tektury falistej – Cartbox cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Tym samym są chętnie wybierane przez klientów z regionu. Dzięki zdroworozsądkowemu podejściu firma jest w stanie realizować ciekawe projekty opakowań w korzystnym czasie. Dzięki działom graficznym – istnieje możliwość realizacji nadruków na kartonach, a to daje klientom możliwość personalizacji opakowań z kartonu falistego.

Cart-box Producent opakowań kartonowych - pudełka kartonowe

4Group sp. z o.o.
21-100 Lubartów
ul. Zygmunta II Augusta 6