Biobasen

Biobasen to firma z siedzibą w Warszawie oraz sklep internetowy, oferujący nowoczesne technologie dla ogrodów i terenów zielonych. Główną specjalizacją firmy jest budowa stawów kąpielowych oraz hydroizolacja zbiorników wodnych membraną EPDM, a także opracowywanie własnych patentów na komory filtracyjne. Biobasen posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni ogrodowych i budowie naturalnych zbiorników wodnych. Gwarantuje fachową obsługę, indywidualne podejście oraz korzystne ceny i szybkie terminy realizacji.

Stawy kąpielowe i biobaseny to naturalne kąpieliska, które są znacznie tańsze w budowie od tradycyjnych basenów. Nie wymagają również używania szkodliwej dla ludzkiego zdrowia chemii. Stawy kąpielowe posiadają dwie strefy – jedna z nich odpowiada za naturalną filtrację wody, dzięki bujnej roślinności, jaka się w niej znajduje. Druga to miejsce wodnych kąpieli. Biobaseny również posiadają dwie strefy, jednak mają nieco bardziej skomplikowaną technicznie konstrukcje. Wyposażone są w specjalne ekologiczne filtry i roślinność, która oczyszcza wodę. Ich strefa regeneracyjna jest jednak mniejsza. Umożliwiają za to dodatkowe funkcje, takie jak podgrzewanie wody oraz zadaszenie zbiornika wodnego. Oba zbiorniki to w pełni naturalne kąpieliska, które przypominają jezioro, znajdujące się w przydomowej przestrzeni. Stawy kąpielowe dają zatem niesamowite wrażenia wizualne oraz możliwość obcowania z naturą przez okrągły rok. Firma Biobasen oferuje kompleksową budowę naturalnych zbiorników wodnych, z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów izolacyjnych.

Biobasen to wieloletnie doświadczenie i fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. To również rzetelne i profesjonalne podejście do klienta, terminowość i korzystne ceny.