Alutrade

Alutrade to producent konstrukcji aluminiowych z Turowoli, obok Łęcznej. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Alutrade oferuje profile aluminiowe, konstrukcje aluminiowe, fasady aluminiowe, ogrody zimowe, stolarkę okienną i drzwiową oraz wiele innych elementów, które wykazują się niezwykłą trwałością i solidnością. Alutrade posiada własny park maszynowy, czuwając tym samym nad każdym etapem produkcji. Dzięki temu każdy klient ma gwarancję zakupu najwyższej jakości produktów i usług w korzystnej cenie.

Alutrade oferuje wznoszenie konstrukcji, których wielkość i kształty ograniczone są jedynie wyobraźnią inwestora lub architekta. Aluminium to bowiem materiał, wyróżniający się niezwykłą lekkością, elastycznością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Nawet po uszkodzeniu, nie ulega korozji. Coraz więcej prywatnych inwestorów decyduje się na modne i stylowe ogrody zimowe. Kojarzące się z dawnymi orenżariami, przeszklone pomieszczenia na profilach aluminiowych, mogą służyć jako dowolna przestrzeń w domu. Ogrody zimowe pozwalają na całoroczne obcowanie z naturą, sprawiają, że dom wygląda nowocześnie i zachwyca nietypową bryłą. Fasady aluminiowe to natomiast prosty sposób na całkowitą zmianę wyglądu budynków przemysłowych. Alutrade tworzy nawet najbardziej wymyślne fasady o nietuzinkowych kształtach. Stolarka okienna z aluminium wyróżnia się doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz lekkością, dzięki czemu nie obciąża dodatkowo konstrukcji budynku. Parametry okien z aluminium, sprawiają, że można z ich pomocą tworzyć nawet bardzo duże przeszklenia.

Alutrade to gwarancja najwyższej jakości. Oferta producenta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm z całego województwa lubelskiego, jednak w portfolio Alutrade można znaleźć również realizacje z całego kraju. Korzystne ceny, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że marka stała się liderem na lokalnym rynku.