4Termo

4Termo to oficjalny dystrybutor systemów piany poliuretanowej oraz maszyn natryskowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży izolacji natryskowych, oferując szeroki wachlarz usług: termoizolacje dla domu, przemysłu oraz rolnictwa, a także kompleksowe hydroizolacje. Oferta 4Termo skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z całego województwa lubelskiego. Cieszy się nieposzlakowaną opinią, wyróżniając się najwyższą jakością oferowanych usług i produktów.

4Termo to docieplenia poddaszy, izolacja fundamentów, docieplenia dachów, ocieplenia stropów, izolacja posadzek, kominów oraz izolacje budynków przemysłowych, hal, magazynów, a także izolacja budynków inwentarskich, takich jak pieczarkarnie, chlewnie, czy kurniki. Piana PUR cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, z uwagi na doskonałe parametry. Jest to jedyny materiał izolacyjny na rynku, który nie zmienia swoich właściwości z biegiem lat, nawet pod wpływem wilgoci. Jej nasiąkliwość wynosi zaledwie 2%, w związku z tym wykazuje odporność na pojawianie się pleśni i grzybów. Sposób aplikacji piany PUR, powoduje, że idealnie nadaje się do izolacji skomplikowanych powierzchni, ponieważ eliminuje ryzyko powstawania mostków termicznych. Dzięki temu izolacyjność termiczna domu znacznie rośnie, a rachunki za ogrzewanie zmniejszają się. Izolacja pianą PUR to zatem same korzyści i oszczędności na długie lata.

Izolacje natryskowe z firmą 4Termo to gwarancja najwyższej jakości w korzystnej cenie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. 4Termo to lokalny lider na rynku termoizolacji.